Atribuită
Cumpărare directă
ECPH70040 - pH-metru de laborator Thermo Scientific Eutech pH 700, -2 - 16 pH pH-metru de laborator Eutech pH 700 pH/ORP/temperatura, include: alimentator universal Economic si usor de utilizat, asigura masuratori precise, pH-metrul Eutech 700 este alegerea ideala pentru aplicatii de rutina in laboratoare, studii ecologice, industria procesarii alimentelor. Design modern si compact, prevazut cu un afisaj de dimensiuni mari Efectueaza determinari de pH, mV si temperatura Compensarea automata a temperaturii (ATC) mentine acuratetea citirilor chiar daca apar fluctuatii de temperatura Indicator ce arata starea gata de functionare Recunoastere automata a solutiei tampon pentru 5 puncte de calibrare ale pH-ului: USA (1.68, 4.01, 7.00, 10.01, 12.45), NIST (1.68, 4.01, 6.86, 9.18, 12.45) Memorie nevolatila ce stocheaza pana la 100 de masuratori Producator Thermo Scientific Garantie 36 luni Tip De laborator Recunoasterea automata a solutiei tampon Da Compensarea temperaturii Automata, Manuala Calibrare in maximum 5 puncte Functii Indicator ce arata starea gata de functionare Compensare automata a temperaturii (ATC) Recunoastere automata solutii tampon Afisaj LCD Memorie pentru 100 de masuratori Conexiuni BNC Accesorii incluse Alimentator universal Alimentare 100-240V, 50-60 Hz Dimensiuni exterioare (L*l*h) 200*175*70 mm Cod produs ECPH70040 Masurare pH Domeniu de masura -2 - 16 pH Rezolutie 0.01 pH Acuratete ±0.01 pH Masurare ORP Domeniu de masura ±2000 mV Rezolutie 0.1 mV (±199
- Număr anunț
- DA28370358
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38416000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.757 RON
- Valoare atribuită
- 2.757 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.