Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch Netgear ProSafe 16-PT PoE+ Gigabit Switch Metal Budget PoE 183W (GS116PP),Router MIKROTIK Gig

Număr anunț
DA34512613
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.116.469 RON
Data publicării
16.11.2023 11:23
Data finalizării
17.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.116.469 RON