Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch Zyxel GS190048HPV2-EU0101F, 48x Rj45, 2x SFP, 10/100/1000 Mbp, GS190048HPV2-EU0101F

Număr anunț
DA34508350
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.570.215 RON
Data publicării
16.11.2023 11:23
Data finalizării
17.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.570.215 RON