Atribuită
Cumpărare directă
1. Hârtie igienică -lungime rola: min.15 m-max 30 m, minim 2 straturi; 2. Sapun lichid tip gel vascos: valoare ph neutru, produs antialergic, solubil cu apa, bidon 5 l. Livrarea produselor se va face pe bază de notă de comandă fermă emise de achizitor, în termen de 10 zile lucrătoare de la lansarea comenzii, în locaţia menţionată în nota de comandă. Nota de comandă se va emite la necesitate.Produsele vor fi livrate, până la locul de depozitare al achizitorului, menţionat în nota de comandă. La livrare bunurile vor fi însoţite de următoarele documente: - factura fiscală, în original; - aviz de expediţie, în original; - certificat de conformitate/calitate; - fişe tehnice ale produselor. Transportul produselor la adresa indicată de achizitor se va face de către furnizor, pe cheltuiala acestuia. Recepţia produselor prevăzute în comanda fermă se va face de către beneficiarul final şi un reprezentant din partea furnizorului, în locaţia comunicată prin comanda fermă, ocazie cu care se vor verifica, cantitatea şi cerinţele tehnice. Se vor încheia procese verbale de predare-primire, semnate de către ambele părţi, fără obiecţiuni. Durata contractului: Contractul intră în vigoare la data semnării de către ambele părţi şi se va derula până la data de 31.12.2021.
- Număr anunț
- DA28483780
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 33700000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.663 RON
- Valoare atribuită
- 1.663 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.