Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea pentru Reformă Feroviară intenționează sa achiziționeze mobilier de birou după cum urmează: - Birou - 2 buc; - Casetieră birou (rollbox) -2 buc; - Dulapuri birou – 1 buc - Etajeră birou – 1 buc; - Cuier pom- 1 buc; - Fișet metalic – 2 buc. Caracteristicile minime pentru produsele ce fac obiectul prezentei achiziții să fie conform documentului anexat. Produsele trebuie sa fie noi, intacte și fără defecte de aspect sau funcționale. Produsele trebuie să fie însoțite de declarația de conformitate și certificate de garanție. Garanția produselor: 24 luni Achiziția este realizată de Autoritatea pentru Reformă Feroviară (A.R.F.), în cadrul proiectului POIM 2014+139895 (Contract de finanțare nr.91-RUIC 186/15.03.2021).
- Număr anunț
- DA28479377
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39100000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.403 RON
- Valoare atribuită
- 3.403 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.