Atribuită Cumpărare directă

Pat patut de pentru copii gradinita din lemn pal RABATABIL stil dulap 160x58.5x26 cm fag BUC 2 SALTEA PENTRU PATUT CU DIMENSIUNILE 130x50x10 cm BUC 2. TOATE DETALIILE TEHNICE SUNT IN OFERTA COMERCIALA TRIMISA

Număr anunț
DA28466347
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI (CUI 19133407)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.217 RON
Valoare atribuită
1.217 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.217 RON

din 1.217 RON estimat