Atribuită
Cumpărare directă
Scaun scaune birou directorial ergonomic piele ecologica OFF 355 120 kg negru B4U Dimensiuni / materiale • Material tapiterie Piele ecologica • Greutate maxima 120 kg • Reglabil pe inaltime DA • Finisaj cadru: metal cromat • Tip scaun mobil cu roti • Latime sezut 50 cm • Adancime sezut 50 cm • Inaltime sezut 44-54 cm • Adancime totala 74 cm • Latime totala 40 cm • Inaltime totala 112-122 cm • Culoare negru" buc 16
- Număr anunț
- DA28441161
- Autoritate contractantă
- Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39113000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.384 RON
- Valoare atribuită
- 6.384 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.