Atribuită
Cumpărare directă
DGASPC Bacau doreste sa achizitioneze pentru urmatoarele centre: 1.CRRN Racaciuni -Comuna Răcăciuni, Sat Gâșteni, Cod 607480,jud Bacau - 40 topuri hartie ,2.CAbR Pietricica-Comăneşti din Str. Liceului, nr.2,jud Bacau -10 topuri hartie,3.CAbR Miorita-Loc Parincea,jud Bacau - 15 topuri hartie,4.Aparat propriu-100 topuri hartie si 300 dosare carton cu sina-Bacau str Condorilor nr 2.
- Număr anunț
- DA28418331
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.633 RON
- Valoare atribuită
- 1.633 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.