Atribuită
Cumpărare directă
Plic C5 alb siliconic (162x229mm) 500 buc/cutie Gramaj : 90 gr/mp. Dimensiuni : C5 ( 229 x 162 mm ). Mod de lipire : siliconic - se sigileaza prin indepartarea benzii ce acopera suprafata siliconica si suprapunerea clapelor. Fereastra MIJLOC dreapta Pentru plic C5 alb siliconic cu fereastra dreapta 90x45mm, personalizat inscriptionat ”PENTRU JUSTITIE. A SE INMANA CU PRIORITATE”, la comanda facem urmatoarele completari cu adresele expeditorului, nr de bucati si caseta TP: T.P -NR.103/P/8032/2009 -Parchetul de pe langa Judecatoria Pitesti(b-dul Eroilor ,nr.47, Pitesti-judetul Arges)-15000 buc,
- Număr anunț
- DA28393683
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30199230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.