Atribuită
Cumpărare directă
Primăria comunei Gălănești intenționează să achiziționeze produse de papetărie și diferite furnituri de birou conform specificațiilor Caietului de sarcini și a anunțului ADV1223775 din 29.06.2021, respectiv a ofertei dvs. nr. 0757/05.07.2021, declarată admisibilă, conformă și câștigătoare.
- Număr anunț
- DA28334686
- Autoritate contractantă
- Comuna Galanesti (CUI 4441352)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.129 RON
- Valoare atribuită
- 2.129 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.