Atribuită
Cumpărare directă
-TUB DREN DIN SILICON MEDICAL 100% , LUNGIME 50CM, PREVAZUT CU ORIFICII IN PARTEA DISTALA, LINIE RADIOOPACA SI INDICATOARE DE ADANCIME; FARA MANDREN . -CH 20 300 BUC, CH 24 - 200 BUC, CH 18-100 BUC -NU CONTINE LATEX, ESTE MONOUZ SI STERIL. -VALABILITATE 5 ANI. -CUTIE = 20 BUC.
- Număr anunț
- DA28486825
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
- Cod CPV
- 33141642-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200 RON
- Valoare atribuită
- 7.200 RON
- Data publicării
- 30.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.