Atribuită Cumpărare directă

Betadina 30ml – 29 lei+TVA x 5bucăti = 145 lei • Betadina 120ml – 50lei+TVA x 2 bucați = 100 lei • Apă oxigenată 200ml – 4lei+TVA x 20 bucăți = 80 lei • Comprese sterile pliate 10/10cm, 12 straturi – 1.5lei+TVA x 50 bucăți = 75 lei • Leucoplast mătase 5cm/5m - 11lei+TVA x 10 bucăți = 110 lei • Bandaj autoadeziv 10cmx20m – 35lei+TVA x 6 bucăți = 210 lei • Bandaj autoadeziv 4cmx20m – 28lei+TVA x 10 bucăți = 280 le

Număr anunț
DA28427104
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat