Atribuită
Cumpărare directă
Simulator ECG Laerdal Heartsim 200, cu 30 ritmuri cardiace (23 adult, 7 pediatrice) dintre care 6 ritmuri de baza (sinusal, tahicardii, fibrilatii, asistolie) si 17 ritmuri modificate (inclusiv torsada varfurilor). Prevazut cu 3 conectori metalici standard pentru conectarea la monitor/ ECG.
- Număr anunț
- DA28426394
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN COVASNA (CUI 7521952)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
- Cod CPV
- 39162000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.403 RON
- Valoare atribuită
- 8.403 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.