Atribuită Cumpărare directă

Trusa laringoscop cu fibra optica compusa din maner, 3 lame curbe 2, 3 si 4 si 1 lama MacCoy nr. 4

Număr anunț
DA28394775
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
Furnizor / câștigător
MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
Cod CPV
33171200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.011 RON
Valoare atribuită
2.011 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.011 RON

din 2.011 RON estimat