Atribuită Cumpărare directă

3105 /06.07.2021-UPU Guler cervical ajustabil la 4 dimensiuni adult Laerdal Stifneck Select -50 BUC 3110 /06.07.2021-UPU Fixator sonda endotraheala -20 ADULT Fixator sonda endotraheala -10 COPIII

Număr anunț
DA28368348
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
Cod CPV
33141730-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.085 RON
Valoare atribuită
3.085 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.085 RON

din 3.085 RON estimat