Atribuită Cumpărare directă

Masca laringiana intubanta cu canal de aspiratie gastrica unica folosinta; NR. 3 (30-50 Kg) = 10 Buc; NR. 4 (50-70 Kg) = 10 Buc. CAIET SARCINI ATASAT.

Număr anunț
DA28321305
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
Furnizor / câștigător
MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
Cod CPV
33171110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat