Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare consumabile pentru imprimanta birouri, resprectiv Toner G&G CF 226X pentru echipamente HP LJ Pro M402/M426. Culoare: black Capacitate: 9000 pagini Garantie: 24 luni de la livrare. Termenul de garantie este cel acordat de producator. Cantitatea necesara este de 4 bucati. Pretul include transportul.

Număr anunț
DA28485841
Autoritate contractantă
COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.397 RON
Valoare atribuită
1.397 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.397 RON

din 1.397 RON estimat