Ofertă acceptată Cumpărare directă

Administrator de Patrimoniu - Constanța

Număr anunț
DA34514390
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.43 FERDINAND (CUI 29429052)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
40.313.368 RON
Data publicării
16.11.2023 11:23
Data finalizării
17.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.313.368 RON