Atribuită Cumpărare directă

Pachet Echipament Canon + Tonere, dupa cum urmeaza: 1. Multif. laser A4 color fax Canon MF645Cx Canon i-SENSYS MF645Cx - 1 bucata, 2. Toner echivalent CRG054HBK-G&G pentru echipamente Canon, capacitate:3100 pag - 2 buc, Toner echivalent CRG054HC-G&G pentru echipamente Canon, capacitate:2300 pag - 2 buc, Toner echivalent CRG054HM-G&G pentru echipamente Canon, capacitate:2300 pag - 2 buc, Toner echivalent CRG054HY-G&G pentru echipamente Canon, capacitate:2300 pag - 2 buc.

Număr anunț
DA28405204
Autoritate contractantă
Fundatia "Centrul de Mediere si Securitate Comunitara (CUI 12609547)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.630 RON
Valoare atribuită
3.630 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.630 RON

din 3.630 RON estimat