Atribuită Cumpărare directă

Pentru buna derulare a proiectului “Coordonarea Ariei Prioritare 1a”, proiect finanțat prin Programul Transnațional Dunărea este necesară achiziția de consumabile și furnituri de birou pentru echipa de proiect, conform listei de consumabile și rechizite de birou și a specificațiilor tehnice pentru cărțile de vizită, atașate.

Număr anunț
DA28366515
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat