Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie de hartie de tiparit si copiat – necesara pentru asigurarea necesarului de articole din hartie necesare bunei desfasurari a activitatii in cadrul D.R.D.P. Craiova. Va rugam sa observati, atasate, Cerintele pentru operatorii economici nr. 06/1205/26.07.2021, Lista de cantitati si Formularul de oferta. Se va oferta pretul pentru intraga cantitate necesara de produse (pachet), conform Listei de cantitati, atasate. Oferta va fi depusa, in original la Secretariatul D.R.D.P. Craiova la adresa: Mun.Craiova, Calea Severinului, nr. 95, jud. Dolj sau va fi transmisa prin posta, posta electonica (e-mail:achizitiidirecte@drdpcv.ro) pana la data si ora limita. Indiferent de modalitatea de transmitere, aceasta va fi inregistrata la Secretariatul D.R.D.P. Craiova si se va lua in considerare numai daca oferta este transmisa pana la data limita. Oferta va contine obligatoriu toate elementele solicitate.
- Număr anunț
- DA28482746
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30197643-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.809 RON
- Valoare atribuită
- 26.809 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.