Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile 1. Toner compatibil CRG725, 20 buc. x 23 lei fara tva = 460 lei fara tva 2. Drum unit HP Laser Jet Pro MFP M130, 1 buc. x 39 lei fara tva 3. Toner compatibil CF217A, 4 buc. x 49 lei fara tva = 196 lei fara tva 4. Toner ORIGINAL Kyocera ECOSYS M8124cidn TK8115Y, 1 buc. x 295 lei fara tva 5. Toner ORIGINAL Kyocera ECOSYS M8124cidn TK8115M, 1 buc. x 295 lei fara tva 6. Toner ORIGINAL Kyocera ECOSYS M8124cidn TK8115C, 1 buc. x 295 lei fara tva 7. Toner ORIGINAL Kyocera ECOSYS M8124cidn TK8115BK, 1 buc. x 316 lei fara tva 8. Toner Lexmark MB2236adw (toner 3k pagini) B222H00, 3 buc. x 289 lei fara tva = 867 lei fara tva 9. Drum unit Lexmark MB2236adw B220Z00, 2 buc. x 306 lei fara tva = 612 lei fara tva 10. Toner compatibil HP Laserjet MFP 428 toner fara cip, 2 buc. x 49 lei fara tva = 98 lei fara tva 11. Toner compatibil Canon 6230 Crg726, 1 buc. x 19 lei fara tva 12. Toner compatibil Canon LBP 3370 crg715, 3 buc. x 39 lei fara tva = 117 fara tva 13. Toner compatibil Xerox B215, 1 buc. x 145 lei fara tva 14. Toner compatiibl pentru Imprimanta Laser HP Laserjet Pro M402Dne CF226X, 3 buc. x 67 lei fara tva
- Număr anunț
- DA28411369
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.955 RON
- Valoare atribuită
- 3.955 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.