Atribuită
Cumpărare directă
1. Cartuș imprimantă Canon Image Runner Advance C3520i - cod C-EXV 49Y original OEM, 1 buc. x 269 lei fara tva 2. Cartuș imprimantă Canon Image Runner Advance C3520i - cod C-EXV 49M original OEM, 1 buc. x 269 lei fara tva 3. Cartuș imprimantă Canon Image Runner Advance C3520i - cod C-EXV 49C original OEM, 1 buc. x 269 lei fara tva 4. Cartuș imprimantă Canon Image Runner Advance C3520i - cod C-EXV 49BK original OEM, 2 buc. x 195 lei fara tva = 390 lei fara tva 5. Cartuș imprimantă Canon I-Sensys MF446x cod CRG-057 original OEM, 4 buc. x 340 lei fara tva = 1360 lei fara tva 6. Cartuș imprimantă Samsung Express M2070FW cod MLT-D111S original OEM, 3 buc. x 200 lei fara tva = 600 lei fara tva
- Număr anunț
- DA28409433
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.157 RON
- Valoare atribuită
- 3.157 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.