Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de calcul portabil - Laptop Asus ZenBook Flip 13-UX371EA-HL003R- 13.3”, Core i7-1165G7, 16 GB RAM, 1TB SSD, Sistem de operare Windows 10 Pro si accesorii: -Husa Sleeve, Stylus Pen, USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter, USB-C to audio kac adapter; -Mouse optic Wireless Garantie echipament: 24 luni de la livrare Garantia este asigurata de catre personalul autorizat si instruit in acest scop de catre producator, in sistem pick up and return gratuit.
- Număr anunț
- DA28396826
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI 2664676)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.