Atribuită Cumpărare directă

Achizitia produselor ofertate conform anuntului de publicitate nr. ADV1225809, din 08.07.2021

Număr anunț
DA28392003
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI 27285465)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.434 RON
Valoare atribuită
19.434 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.434 RON

din 19.434 RON estimat