Atribuită Cumpărare directă

Multifunctiomal laser color A4 cu caracteristicile: imprimare, copiere, scanare, A4, tehnologie laser, color, duplex automat, viteza copiere și printare 25 ppm, scanare către email, USB, rețea

Număr anunț
DA28365410
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.160 RON
Valoare atribuită
5.160 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.160 RON

din 5.160 RON estimat