Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Lenovo V15-ALC Gen2 15.6 inch cod 82KD0043RM conf. ADV1224290. Produse noi, sigilate, insotite la livrare de certificate de garantie 24 luni. Garanția produselor trebuie să acopere toate costurile rezultate din remedierea defectelor în perioada de garanție, inclusiv, dar fără a se limita la: i. demontare (dacă este cazul); ii. ambalaje, inclusiv furnizarea de material protector pentru transport (carton, cutii, lăzi etc.); iii. transport prin intermediul transportatorului, inclusiv de transport internațional (daca este aplicabil); iv. diagnoza defectelor, inclusiv costurile de personal; v. repararea tuturor componentelor defecte sau furnizarea unor noi componente; vi. înlocuirea părților defecte; vii. despachetarea, inclusiv curățarea spațiilor unde se efectuează intervenția; viii. instalarea în starea inițială; ix. testarea pentru a asigura funcționarea corectă; x. repunerea în funcțiune. Garanţia trebuie să asigure faptul că produsele sunt conforme cu specificaţiile tehnice, fără costuri suplimentare. Perioada de garanție începe de la data livrării produsului de către furnizor la sediul achizitorului.
- Număr anunț
- DA28350324
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.607 RON
- Valoare atribuită
- 5.607 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.