Atribuită Cumpărare directă

Echipament digital color Bizhub C458 BIZHUB C458. Viteza de printare si copiere : 45 ppm A4, 22 ppm A3 2 casete hartie de 500 coli +tava bypass de 150 de coli Memorie 4 Gb + HDD 250 GB

Număr anunț
DA28341900
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA DE GESTIONARE A DESEURILOR " ECODOLJ (CUI 26186870)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.660 RON
Valoare atribuită
17.660 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.660 RON

din 17.660 RON estimat