Atribuită Cumpărare directă

scutece pentru incontinenta medie si grava pentru greutate > 75 kg, strat interior dublu cu superabsorbant, sistem dublu de fixare a scutecului tip arici, indicator de umiditate, fara latex, ambalate 30 buc in pungi de plastic sigilate si inscriptionate. Licitatia tine loc de comanda.

Număr anunț
DA28433781
Autoritate contractantă
Centrul de Îngrijire si Asistenta Lunca Muresului (CUI 4786459)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33751000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.039 RON
Valoare atribuită
1.039 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.039 RON

din 1.039 RON estimat