Atribuită Cumpărare directă

Achizitie 10 buc. UPS APC Power-Saving Back-UPS Pro 900 ( cod produs br900-gr)

Număr anunț
DA28488702
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE STAT IN CONSTRUCTII-I.S.C (CUI 14234699)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
65400000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.159 RON
Valoare atribuită
9.159 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.159 RON

din 9.159 RON estimat