Atribuită
Cumpărare directă
Pungi covrigi 1.4L 120 buc/set - 20 set x 5.00 lei; Saci menajeri 60L 24 buc/set, cu urechi Paclan - 5 set x 7.00 lei; Saci menajeri 120L 10 buc/set - 3 set x 4.50 lei; Lavete umede 5 buc/set - 2 set x 7.50 lei; Domestos 750ml - 4 buc x 6.20 lei; Alcool sanitar 500ml - 2 buc x 7.50 lei; Pix unica folosinta Linc - 10 buc x 0.40 lei;
- Număr anunț
- DA28398017
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 207 RON
- Valoare atribuită
- 207 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.