Atribuită
Cumpărare directă
Marker permanent div culori - 20 buc x 2.60 lei; Textmarker F.C. - 20 buc x 2.17 lei; Corector cu banda - 20 buc x 3.42 lei; Notes adeziv 76x76mm - 20 buc x 1.02 lei; Creion mecanic 0.7mm Bat - 20 buc x 1.75 lei; Rezerva mina creion mec. 0.7mm Centrum - 20 buc x 0.77 lei; Dosar pvc cu sina - 120 buc x 0.56 lei; File protectie A4, 100/set - 10 set x 8.05 lei; Biblioraft A4 75mm marmorat - 30 buc x 4.70 lei; Sfoara bumbac - 5 buc x 3.08 lei; Cutter semiprofesional - 3 buc x 5.96 lei; Pix Schneider cu mecanism - 50 buc x 1.40 lei; Agrafe 33mm 100/cut - 20 cut x 0.74 lei; Agrafe 50mm 100/cut - 20 cut x 2.31 lei; Agrafe 33mm 70/cut - 20 cut x 3.50 lei; Capse 24/6 1000/cut - 20 cut x 0.97 lei; Perforator 25 coli - 10 buc x 16.18 lei; Capsator 24/6, 25 coli S-7 - 10 buc x 10.50 lei; Banda adeziva 48mmx66m transparenta - 10 buc x 2.24 lei; Calculator birou 14 dig. - 3 buc x 35.28 lei
- Număr anunț
- DA28377121
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.172 RON
- Valoare atribuită
- 1.172 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.