Atribuită Cumpărare directă

Masti protectie faciala 3str, 3 pliuri, 50/cut - 6 cut x 15.00 lei; Dezinfectant maini 70% alcool 1L Higeea avizat de MS - 3 buc x 40.00 lei; Marker permanent 1mm Schneider 224M negru - 5 buc x 3.60 lei;

Număr anunț
DA28339438
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228 RON
Valoare atribuită
228 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228 RON

din 228 RON estimat