Atribuită Cumpărare directă

Detergent Biocarpet 1L - 30 buc x 10.00 lei; Triumf pt. aragaz 375 ml - 30 buc x 8.90 lei; Laveta microfibra 30x40cm - 30 buc x 2.50 lei; Saci menaj 120L 10 buc/set - 20 set x 4.50 lei; Detergent vase 800ml Fairy - 20 buc x 7.50 lei;

Număr anunț
DA28339306
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882 RON
Valoare atribuită
882 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882 RON

din 882 RON estimat