Atribuită Cumpărare directă

Furnizare hartie xerox-40 buc, bibliorafturi-100 bc, folii-20 bc, corector pix-20 buc, decapsator-20 buc și hartie igienica-5 baxuri (3 baxuri mari si 2 mici), role prosoape mâini-10 bc

Număr anunț
DA28424613
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.385 RON
Valoare atribuită
4.385 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.385 RON

din 4.385 RON estimat