Atribuită Cumpărare directă

hs02116 Biblioraft RTC Esential A4 75mm PP/Carton rosu buc 15.00 5.00 hs02113 Biblioraft RTC Esential verde A4 75mm PP exterior carton int buc 15.00 5.00 hs02114 Biblioraft RTC Esential bleu A4 75mm PP exterior carton inte buc 10.00 5.00 hs02115 Biblioraft RTC Esential albastru A4 75mm PP exterior carton buc 10.00 5.00 HS02123 Biblioraft RTC Esential A4 50mm PP/Carton verde buc 7.00 5.00 hs02125 Biblioraft RTC Esential albastru A4 50mm PP exterior carton buc 7.00 5.00 hs02126 Biblioraft RTC Esential rosu A4 50mm PP exterior carton inte buc 6.00 5.00 sw174901 Creion grafit cu radiera Stabilo Swano 4906 HB corp hexagona buc 12.00 1.00 sl801303 Capsator plastic Leitz 5501 25 coli capse 246 266 rosu buc 5.00 35.00 HS034212 Clipboard RTC dublu A4 PVC albastru buc 10.00 3.80 BV017311 Ace cu gamalie Memoris-Precious 28mm 50 grame buc 5.00 1.60 ay84005 Cutter mare A-series 18mm sina metalica grip confortabil si buc 5.00 5.90 lm011 Dosar albastru cu sina si 2 perforatii A4 plastic 25buc/set set 3.00 11.50 lm010 Dosar rosu cu sina si 2 perforatii A4 25 buc/set set 3.00 11.50 lm012 Dosar verde cu sina si 2 perforatii A4 plastic 25buc/set set 2.00 11.50 rp00222 File de protectie transparent cristal 50mic A4 plastic 100bu set 10.00 15.00 KS84030 Creion corector Kores 8ml buc 10.00 3.23 nf1180 Hartie copiator Multicopy A4 80gmp 500 colitop top 150.00 13.95 se27004 Pix cu mecanism Senator Point Zero corp albastru linie

Număr anunț
DA28374878
Autoritate contractantă
ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.347 RON
Valoare atribuită
4.347 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.347 RON

din 4.347 RON estimat