Atribuită Cumpărare directă

SET CIRCUIT DE VENTILATIE DE UNICA FOLOSINTA - este preasamblat cu extensie ram expirator expandabila si senzor de flux - senzorul de flux este proximal pentru acuratetea masuratorilor. - senzorul de flux este din polisulfona termoplastica pentru rezistenta si performante crescute. - senzorul de flux are o valabilitate de 5 ani de la data fabricatiei. - circuitul este de tip tub unic, cu ramuri coaxiale pentru inspir si expir pentru incalzirea pasiva a aerului inspirat prin transfer direct de caldura de la fluxul de aer expirat - este fara capcane de apa - are o lungime de minim 180cm - are o lungime ne-extinsa a ramului expirator de minim 200cm - este prevazut cu conectori conici conf.standard ISO 5356-1 - are un diametru interior de minim 13mm - are pierderi mai mici de 50ml/min - are o complianta de minim 1.75ml/cmH2O la o presiune de 100 cmH2O - are o rezistenta inspiratorie de 0.01 cmH2O la un flux de 15l/min - are o rezistenta expiratorie de 0.02 cmH2O la un flux de 15l/min - este ambalat individual, cu marcaj CE. Ambalare: UM = buc 20buc / cutie; FE1279/29.06.2021

Număr anunț
DA28381502
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33157810-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.420 RON
Valoare atribuită
1.420 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.420 RON

din 1.420 RON estimat