Atribuită Cumpărare directă

SENZOR INTER O2 PENTRU APARAT DE VENTILATIE HAMILTON C3; FE1291/01.07.2021

Număr anunț
DA28319468
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
35125110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.854 RON
Valoare atribuită
2.854 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.854 RON

din 2.854 RON estimat