Atribuită Cumpărare directă

Set piese revizie scadent la 1 an (service kit 1 Year) MX08859 compatibil cu aparat de ventilatie SAVINA 300 DRAGER buc 4 721.16 2,884.64 Set piese revizie scadent la 2 ani (service kit 2 Years) MX08860 compatibil cu aparat de ventilatie SAVINA 300 DRAGER buc 3 1,476.20 4,428.60 Dop capac valva inspir , cod produs 8604402, compatibil cu aparatul de anestezie FABIUS PLUS, producator DRAGER buc 4 336.38 1345.52

Număr anunț
DA28339339
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.658 RON
Valoare atribuită
8.658 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.658 RON

din 8.658 RON estimat