Atribuită
Cumpărare directă
Se dorește achiziția a 62 de truse sanitare de prim ajutor și a 30 de kituri de componente trusă de prim ajutor. Acestea vor respecta toate condițiile din specificațiile tehnice atașate. Garanția acordată să fie de 24 de luni, iar valabilitatea truselor să fie de minim 30 de luni.
- Număr anunț
- DA28486466
- Autoritate contractantă
- Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 33141623-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.261 RON
- Valoare atribuită
- 10.261 RON
- Data publicării
- 30.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.