Atribuită
Cumpărare directă
Hartie rola role monorola prosop 2 straturi alba celuloza 100% role mari 150 m SOLUTIE PARBRIZ VARA 5L SOLUTIE DE PENTRU CURATAT SPALAT SPALARE PARBRIZ -20C -20*C 4L 4 L 4LITRI 4 LITRI Trusa sanitara de pentru prim ajutor fixa pentru perete avizata Ministerul Sanatatii Alcool sanitar medicinal spirt 70 % 70% 500ml 500 ml avizat ministerul sanatatii
- Număr anunț
- DA28331459
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 33760000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.809 RON
- Valoare atribuită
- 5.809 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.