Atribuită Cumpărare directă

medii cultura; Certificat de calitate; Declaratie de conformitate

Număr anunț
DA28475994
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Bacau (CUI 4159026)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI 15995515)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat