Atribuită
Cumpărare directă
livrarea se va face in transe lunare cf comenzilor transmise pe email astfel mediu ,tsi ,miu - o transa odata ; geloza sange cate 5 pachete /luna (total 15) ,chapman cate 3/luna ,sabouraud 3/luna,aabtl 4/luna mueller 1 /luna geloza simpla 1/luna.Vom trimite lunar comanda .Va rugam nu trimiteti toata comanda din seap odata ci doar cf comenzi scrise.
- Număr anunț
- DA28368381
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Leordeni (CUI 4469485)
- Furnizor / câștigător
- SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI 15995515)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.198 RON
- Valoare atribuită
- 1.198 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.