Atribuită
Cumpărare directă
ESTE SUFICIENTA INITIEREA DIN SICAP.RUGAM LIVRARE URGENTA! Pungile indeplinesc cerintele reglementarilor Directivei Dispozitive Medicale 93/42/CEE. Integratorul este definit de norma ca tip 5 in conformitate cu EN ISO 111401: 2014. Calitatea produsului este confirmata de rezultatele testarii in rezistometru, asa cum prevede EN ISO 111401: 2014. Caracteristici: STRIP LAMINAT SI AUTOADEZIV. Stripuri imprimate cu cerneala indicator. Dimensiune: 2.50mm x 6.50 mm Culoarea initiala: roz Culoare semnal: inchisa/negru Indicatorul chimic trebuie amplasat in interiorul ambalajului care urmeaza sa fie sterilizat. Dupa sterilizare, trebuie sa scoateti indicatorul si verificati schimbarea culorii. Procesul de sterilizare corecta este confirmat de schimbarea culorii indicatorului din roz in negru, apoi materialul sterilizat poate fi eliberat. Conform ANEXEI 5 din ORDINUL 961 al Ministerului SANATATII,
- Număr anunț
- DA28419437
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
- Cod CPV
- 33198200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.110 RON
- Valoare atribuită
- 8.110 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.