Atribuită Cumpărare directă

Instrument de unica utilizare, pentru sutura mecanica circulara, cu diametrul extern 24 mm; grosime agrafe 0.28 mm; latime agrafe 4 mm; inaltime agrafe deschise 4-4.5 mm; inaltime agrafe inchise 1-2.5 mm; numar agrafe 26 buc.; 26mm;29MM;32MM;

Număr anunț
DA28332523
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
33141120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.560 RON
Valoare atribuită
49.560 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.560 RON

din 49.560 RON estimat