Atribuită Cumpărare directă

Rugam livrare luni Mastile nu au inscriptionata sintagma: Masti non-medicale!!!!!!! MASTILE sunt de cea mai buna calitate si se livreaza cu RAPOARTE de TESTARE. Precizam ca mastile indeplinesc in totalitate cerintele Ordinului presedintelui ANAP nr 2376/2020, aparul in MO nr 1222 bis/14.12.2020.

Număr anunț
DA28323196
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.450 RON
Valoare atribuită
3.450 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.450 RON

din 3.450 RON estimat