Atribuită Cumpărare directă

Soareci mascului 16-18 grame - 60 capete Nutret special cobai 75 kg (3 saci) Nutret special cobai 75 kg (3 saci)

Număr anunț
DA28383064
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti (CUI 3008580)
Furnizor / câștigător
INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE MEDICO-MILITARĂ CANTACUZINO (CUI 15203810)
Cod CPV
03325000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410 RON
Valoare atribuită
1.410 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410 RON

din 1.410 RON estimat