Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare, instalare si mentenanta platforam de digitalizare com.Secusigiu, jud Arad

Număr anunț
DA34513139
Autoritate contractantă
COMUNA SECUSIGIU (CUI 3519577)
Cod CPV
30211300-4 · Platforme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.888.233 RON
Data publicării
16.11.2023 11:23
Data finalizării
17.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.888.233 RON