Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE TOSHIBA E-STUDIO 256 CSE

Număr anunț
DA28386396
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.197 RON
Valoare atribuită
1.197 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.197 RON

din 1.197 RON estimat