Atribuită Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE : Cartus Toner Nr.85A CE285A 1,6K Original HP Laserjet Pro P1102 - 2 BUC (310.92 lei) Toner pentru Brother MFC-L2720DW /TN2320 - 2 buc (-285,72 lei) Toner pentru Toshiba e-Studio 18 /T-1800 - 1 buc (-260,50 lei)

Număr anunț
DA28360337
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.453 RON
Valoare atribuită
1.453 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.453 RON

din 1.453 RON estimat